top of page

הטכנולוגיה קיימת: ניהול פנסיה אונליין, יתרונות וחסכונות

זה אולי קצת מרתיע אבל ברגע שתתנסו לא תבינו למה רק עכשיו התחלתם - ניהול פנסיה אונליין טומן בחובו יתרונות רבים ששווים לכם גם לא מעט כסף.


העידן הדיגיטלי בו אנחנו חיים, מאפשר לכולנו לבצע שלל פעולות מורכבות כפשוטות, בלי כלל לצאת מן הבית. אם בעבר נאלצנו לכתת רגלנו לבנק או לכל מוסד אחר ולעמוד בתורים בלתי נגמרים עבור כל פעולה פשוטה, בין אם מדובר על מוסדות מדינה ובין אם מדובר על קניה בסופרמרקט, כיום השירותים מונגשים לנו ישר לסלון. כל מה שנדרש זה לפתוח מחשב, לפתוח קצת את הראש, ללמוד ולבצע.

כך גם לגבי ניהול עולם הפיננסים שלכם. השירותים הפיננסיים שלנו יכולים כיום להתנהל רובם ככולם באופן דיגיטלי לחלוטין. אם זה אפליקציה בבנק שדרכה אתם יכולים להתנהל באופן שוטף ואם זה לגבי עולם הביטוח ותיק ההשקעות שלכם, קיימות אין ספור פלטפורמות לנוחיות הלקוח.

ניהול פנסייה אונליין

ניהול הפנסיה שלכם אונליין הוא אחד מאותם כלים שבהחלט שווה להקדיש להם קצת מזמנכם, כי בסופו של דבר זה לטובתכם, בשלל היבטים. ומי יודע כמוכם כמה החיסכון הפנסיוני הוא דבר שאין להקל בו ראש. נכון, זה תחום שרובנו נרתעים ממנו. אנחנו מרגישים שאנו זקוקים להנחיה מקצועית ואולי בכלל עדיף שאנשי מקצוע ינהלו עבורנו את הסיפור הזה. אבל אולי בעצם השד לא כל כך נורא. אך מדוע בעצם זה טוב לנו?

שליטה מלאה על הכסף שלכם

הגיע הזמן לקחת את השליטה על הכסף שלכם חזרה. ניהול פנסיוני איכותי, אינו מתבטא ב"לזרוק את הכסף" לכמה חסכונות פנסיוניים באפיקים שונים ולהתעורר עוד שנים רבות בגיל הפנסיה ולקוות לטוב. ניהול פנסיוני שמפיק עבורכם את המקסימום, דורש להיות עם יד על הדופק לכל אורך שנות החיסכון וזה לחלוטין בידיים שלכם.

ניהול הפנסייה אונליים יאפשר לכם לבדוק שהסכומים המדויקים מועברים לחיסכון, שלא נגבות עמלות גבוהות מדי, שהתנאים לא השתנו לרעתכם ועוד. אין צורך להקדיש לכך יותר משעות בודדות כל חודש וזה עשוי להיות שווה לכם הון רב.

אפשרויות רבות נהפכו קלות יותר

כיום אנו יכולים לקבל בצורה דיגיטלית מגוון רחב של שירותים שבעבר היו מסורבלים מאוד ובוא נאמר את האמת, את רובם בכלל לא ידענו שאנו יכולים לקבל. ניתן היום לבצע השוואות מחירים בקלות אונליין, לאתר חסכונות אבודים, קרנות וקופות שנשכחו. תזכו לחשיפה ושקיפות מוחלטת ותדעו תמיד בדיוק היכן אתם עומדים עד השקל האחרון.

חיסכון בדמי ניהול

אנחנו יודעים כמה מתסכל זה לראות את החיסכון הפנסיוני שלנו נאכל באופן לא פרופורציונלי על ידי מה שקרוי "דמי ניהול". שימוש חכם בפלטפורמות אונליין יכול להביא לחיסכון גם באספקט הזה מכיוון שהן נותנות גם שירותים חינמיים או שהן גובות עמלות נמוכות באופן ניכר מחברות הביטוח המוסדיות.

עדכונים שוטפים 24/7

חלקים כאלו ואחרים מהחסכון הפנסיוני שלנו מושקעים בשוק המניות. התנודתיות הגבוהה של השוק מכריחה אותנו להיות עם אצבע על הדופק. ניהול הכפסים אונליין מאפשר לנו לקבל התראות חמות ועדכונים שוטפים לגבי מה שקורה עם הכספים שלנו ומאפשרת לנו לשפר בזמן אמת את תיק ההשקעות הפנסיוני שלנו.

ריכוזיות

לא ריכוזיות של הון כמו במובן הרע של המילה אלא ריכוז המידע הפנסיוני שלכם תחת קורת גג אחת. שירותי האונליין מאפשרים לכם לקבל מבט-על על כל החסכונות שלכם וכל אפיקי ההשקעה שלכם ולדעת בדיוק בכל רגע נתון מה הכסף שלכם עושה.


רצוי לזכור שעם כל דבר טוב חייב לבוא גם חיסרון או שניים. אחד החסרונות הגדולים עם פלטפורמות אונליין באשר הן, הוא שירות לקוחות איטי ומסורבל. אך בעצם אין הדבר שונה כאשר אתם ניגשים פיזית לטפל בעניינכם השונים. כמו כן מטבע הדברים, כאשר מדובר על העולם הטכנולוגי, תמיד יצוצו באגים, עדכוני גרסאות שונות אשר עלולות להפיל את המערכות השונות וכדומה... כמו כן, תיתכן זליגה\מכירה של נתונים לצד ג' למטרות פרסומים שונים. חשוב לשים לב לתנאי הפרטיות בכל פלטפורמה ופלטפורמה.


Hozzászólások


עוד כתבות במיוחד בשבילך

bottom of page